Formularz rekrutacyjny

    Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki Spółka Jawna zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki Spółka Jawna zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki Spółka Jawna stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych. Nasza siedziba mieści się w Michałowie Reginowie przy ul. Warszawskiej 10B 05-119 Legionowo. Dane w CV podajesz dobrowolnie. Jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę. Dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni pracownicy, którzy zajmują się procesem rekrutacji. Po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy, chyba że zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji. Masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz drogą e-mail pod wskazany adres: marta.jaworska@dorian.com.pl .My dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.